Raadsleden 2018-2022

Klik op de partijnaam voor de website van de plaatselijk afdeling van de partij

Gemeenteraad Berkelland
Postbus 200
7270 HA Borculo
E-mail sturen aan de gemeenteraad: griffie@gemeenteberkelland.nl

                                                                                                                                                                                                                                           Adressen raadsleden:                          

CDA

 

Gerard Hilhorst

G.D. Hilhorst (Gerard), fractievoorzitter
Diepenheimseweg 5 c
7275 AP  GELSELAAR
telefoon 0545-48 22 10
g.hilhorst@gemeenteberkelland.nl

Marian Bolster

A.G.M. Bolster-ter Woerds (Marian)
Ramsbeekweg 9
7152 JT  EIBERGEN
telefoon 0545-22 42 43
a.bolster@gemeenteberkelland.nl

Theo Helmers

T.A.M. Helmers (Theo)
Schepersmaat 35
7156 JX  BELTRUM
telefoon 0544-48 22 13
t.helmers@gemeenteberkelland.nl

Maikel van der Neut

M. van der Neut (Maikel)
Hengeler 56
7161 ET  NEEDE
mobiel 06- 20 53 10 08
m.vanderneut@gemeenteberkelland.nl

Martine Tenhagen

M.M. Tenhagen-Pelle (Martine)
Sint Isidorushoeveweg 8a
7165 AX  RIETMOLEN
telefoon 0545-22 18 19
m.tenhagen-pelle@gemeenteberkelland.nl

Willy Erinkveld

W.T.M. Erinkveld (Wily)
Nettelhorsterweg 21
7274 EA  GEESTEREN
telefoon 0545-48 22 41
w.erinkveld@gemeenteberkelland.nl

Stefan Bos

S.H. Bos (Stefan)
Woerden 17
7157 AN  REKKEN
mobiel 06-30 64 91 22
s.bos@gemeenteberkelland.nl

Frank Jonk

F.J. Jonk (Frank)                                      
Pagendijk 18                    
7271 DH  BORCULO
mobiel 06- 17 94 15 15
f.jonk@gemeenteberkelland.nl

Gemeentebelangen

 
Arnold Kion A.J. Kion (Arnold), fractievoorzitter
Statstukke 2
7152 KL  EIBERGEN
mobiel 06-20949584
a.kion@gemeenteberkelland.nl

Joke Pot

J.A. Pot-Klumper (Joke)
Platvoetsdijk 2
7271 NG  BORCULO
telefoon 0545-27 14 50
j.pot@gemeenteberkelland.nl

Erika Ordelman

H.J. Ordelman (Erika)
Haaksbergseweg 103
7161 BH  NEEDE
telefoon 0545-29 53 27
e.ordelman@gemeenteberkelland.nl

Ingrid van Dijk

I. van Dijk (Ingrid)
Koskampweg 14
7261 MZ  RUURLO
mobiel 06-11 49 29 35
i.vandijk@gemeenteberkelland.nl

Rudi van de Esschert

R. van de Esschert (Rudi)
Hagensweg 14
7274 AL  GEESTEREN
telefoon 06-54 22 50 29
r.vandeesschert@gemeenteberkelland.nl

D66

 

Han Boer J.B. Boer (Han), fractievoorzitter
Koeweidendijk 8
7161 RJ  NEEDE
mobiel 06-51 91 68 12
h.boer@gemeenteberkelland.nl
 

Jolanda Kuipers

J. Kuipers-Berfelo (Jolanda)
Ruwenhofstraat 31
7161 CW  NEEDE
telefoon 0545-29 47 85
j.kuipers@gemeenteberkelland.nl

Jacqueline Bussink

J.G. Bussink (Jacqueline)
Groenloseweg 10
7261 AN  RUURLO
telefoon 0573-45 47 24
j.bussink@gemeenteberkelland.nl

Erik Slotboom

E.J. Slotboom (Erik)
Margrietstraat 8
7161 VS  NEEDE
telefoon 0545-29 33 03
e.slotboom@gemeenteberkelland.nl

VVD

 

Hans Boxem J.C. Boxem (Hans), fractievoorzitter
Platvoetsdijk 6
7271 NG  BORCULO
telefoon 0545-27 14 52
h.boxem@gemeenteberkelland.nl

Wim Klein Willink

J.W.G. Klein Willink (Wim)
Scherpenoordsdijk 1
7274 DS  GEESTEREN
telefoon 0545-27 37 65
w.kleinwillink2@gemeenteberkelland.nl

Kevin Hauser K. Hauser (Kevin)
Rutgerinkdijk 16
7161 EX  NEEDE
mobiel 06-28 89 92 48
k.hauser@gemeenteberkelland.nl
 
Marcellino Kropman M.J. Kropman (Marcellino)
Noorderweme 14
7261 PX  RUURLO
mobiel 06-55 85 86 01
m.kropman@gemeenteberkelland.nl

PvdA 

 

Betsie Wormgoor

W.A. Wormgoor (Betsy), fractievoorzitter
Vonderman 3
7161 PS  NEEDE
telefoon 0545-29 44 36
b.wormgoor@gemeenteberkelland.nl

Hans Pelle

H. Pelle (Hans)
Esweg 34
7151 ZL  EIBERGEN
telefoon 0545-47 37 34
h.pelle@gemeenteberkelland.nl

GroenLinks  

Leo Morren

L. Morren (Leo), fractievoorzitter
Burgemeester Bloemersstraat 64
7271 DD  BORCULO
telefoon 0545-27 26 00
l.morren@gemeenteberkelland.nl

Andra Weg

A. Eisink-Weg (Andra)
Kaapdijk 5
7261 NV  RUURLO
telefoon 0573-49 13 63
a.weg@gemeenteberkelland.nl

Ondernemend Berkelland

 

Bennie Morsink

B.H.J.M. Morsink (Bennie), fractievoorzitter
Koeweidendijk 29
7161 RJ  NEEDE
telefoon 0545-29 44 53
b.morsink@gemeenteberkelland.nl

Fred van der Holst

De heer A.G.M. van der Holst (Fred)
Hupselse Markenweg 13
7151 NV  EIBERGEN
telefoon 0545-47 58 59
a.holst@gemeenteberkelland.nl