Achtergrond om de custom css te laten werken NIET VERWIJDEREN

Berkellandse kampioenen schitteren op kampioensbal

Tijdens het kampioensbal op donderdag 21 februari zijn de Berkellandse kampioenen van 2018 in het gemeentehuis in de schijnwerpers gezet. Zij hebben op een Nederlands, Europees of een Wereldkampioenschap in 2018, een eerste, tweede of derde plaats behaald. Hidde Jurjus, keeper bij de Graafschap in Doetinchem verleende zijn medewerking aan het avondvullend programma. Om beurten werden de kampioenen door burgemeester Joost van Oostrum en wethouder Anjo Bosman gehuldigd. De kampioenen kregen bloemen en een powerbank met opdruk.

kampioenen

Hieronder de namen van de kampioenen en het terrein waarop ze kampioen zijn geworden en hun individuele prestaties of de prestaties van het team.

Zwemmen

Jeroen Deggerich, Diana Halfman, Raymond Molenveld, Peter Thuinte, Erik te Woerd, Gerard Wullink (Team VAS BRENG)

Laurens klein Breteler en Theo Schouten (WWV Winterswijk)

Team VAS BRENG won diverse medailles tijdens het NK in Doetinchem.
Diana won brons op 25 m vrije slag
Gerard en Willie wonnen zilver op 25 m rugslag
Raymond won een bronzen plak op 25 m rugslag.

Laurens werd 3e op de Open Nationale Masters Kampioenschappen korte baan 200 m schoolslag.

Theo Schouten, eerste prijs op 50 meter vlinderslag en eerste op 50 meter vrije slag

Fietssport

Nick Hietbrink (BMX-club DVO Haaksbergen, Richelle Lutke Willink en Andre te Boome (RTC de Stofwolk Eibergen), Puck Langenbarg (RTC de Stofwolk) Ryan Gal, 13 jaar (AWV de Zwaluwen Almelo)
Joost van Oostrum

Nick werd Nederlands Kampioen BMX voor 14-jarigen, NK werd gehouden op “zijn” thuisbaan in Haaksbergen.
Richelle en André wonnen goud op de Special Olympics Nationale Spelen (SONS) op het onderdeel Tandem 25 km.

Puck won maar liefst 2 prijzen vorig jaar: Ze werd 2e op het NK jeugdveldrijden en 2e op het NK jeugdwielrennen.

Ryan behaalde een bronzen medaille op het Nederlands Kampioenschap in Steenbergen voor 13-jarigen. Op het NK in Apeldoorn behaalde hij 2x goud! Op zowel de ploegenachtervolging als de teamsprint werd hij Nederlands Kampioen.

Joost van Oostrum werd Nederlands kampioen voor burgemeesters, tijdens het NK in Lisse.

Klootschieten

Suzan Zieverink (KV ’t Broek) en Jannetje Roest

Suzan 17 jaar van KV ’t Broek
Werd 1e op de Nederlandse Kampioenschappen (dit keer gehouden in Zwolle) op het onderdeel veld, 1e op het onderdeel zetten EN 1e op het onderdeel straat.
Ze werd allround kampioen in de cat.4 (meisjes leeftijdsklasse 16-18 jaar)

Jannetje werd derde tijdens de Nederlandse kampioenschappen op het onderdeel Straat Dames cat. 9 (70 jaar e.o.).

Vechtkunst

Bryan te Nahuis, Amy te Nahuis, Emma Pelle, Gijs Pelle, Max Muller, Samantha van der Touw, Lennie Prins, Julia Scholte, Leonie Scholte, Mik van den Berg, Nyne de Rouw, Arjan Preuter , Luuk te Plate en Mika klein Selle van vereniging Kwoon Dat Mor.

Ook dit jaar weer geweldige resultaten behaald door de Berkellandse leden van Kwoon dat Mor
Samen behaalden zij:
7x goud voor Bryan, Amy, Emma, Max, Nyne, Arjan en Luuk
10x zilver voor Bryan, Emma, Gijs, Julia, Leonie, Mik, Arjan en Luuk
En 9x brons voor Bryan, Amy, Max, Samantha, Lennie, Mika, Max, Arjan en Luuk

Bryan, Max, Arjan en Luuk behaalden zelfs titels op Europees kampioenschap.

Kegelen

Marja Raaben, Edwin Nijhof, Martin Textor, Yvonne Liebrand, Robert Assinck, Bertie Dijkman, Wilma klein Severt, Annie Wissink, Dieneke Huurneman, Carla Bon en Gerrit Huurneman (BKC).

De Borculose Kegelcombinatie (BKC) levert dit jaar diverse kampioenen, individueel en in groepsverband.
Marja Raaben (3e NK Dames B) NK in Utrecht
Edwin Nijhof (2e NK Heren A) NK in Malden
Team BKC 2 werd Nederlands kampioen 3e divisie
Team BKC t Noorden werd Nederlands kampioen 4e divisie
Team BKC2 werd bekerkampioen 3e divisie
Deze wedstrijden vonden plaats in Varsseveld.

Paardensport

Anton Hermelink, Hans Rosenbrand, Harm Rexwinkel, Mark Snoeijing, Jos Thuinte, Johny Voogd, Willem Stel, Wouter Hermelink, Elke Kettering, Natasja ten Brinke, Ylva van der Vlugt, Britt Riethorst, Boukje Mengerink, Tess ter Braak, Nicole Boswinkel, Zsa Zsa van der Vlugt en Chantal Nijhof (Pasruiters Neede), Isabel Oskamp en Adrie van Rijn

Veel ruiters van vereniging de Pasruiters Neede behalen goud, zilver en brons op het NK.
Brons voor senioren 6-tal in klasse L
Zilver voor 4-tal in klasse L
Goud voor het verenigingsteam van de Pasruiters
Naast de volwassen ruiters en amazones waren er ook nog verschillende amazones op pony´s succesvol. Het ponyviertal behaalde een 3e plaats op de Nationale Kampioenschappen.
Chantal Nijhof werd met haar pony Diëgo Nederlands kampioen Eventing in de klasse L.  Dit resultaat werd behaald op de “thuiswedstrijd” de Bollert, die jaarlijks door de Pasruiters worden georganiseerd.
Isabel Oskamp, 17 jaar en maar liefst 2x Nederlandse titel Western paardrijden
Adrie van Rijn  werd reservekampioen NK voor senioren klasse L springen.

Slagersvak, Young Butcher

Wessel Starink
Wessel behaalde samen met Kevin van Beek een tweede prijs op het Europees Kampioenschap International Young Butchers.

Twirlen

Anouk Schuilenborg (muziekvereniging Volharding)
Anouk behaalde een 3e prijs op het NK twirlen in Almere op het onderdeel solo freestyle

Foodtruck

Wout Leerink en Robert Geessink van de Melkbus
Zij behaalden de trofee voor beste mobiele keuken van Nederland, een wedstrijd van de tv zender 24Kitchen.

Golf

Jos van der Waarden
Golfster Jos van Waarden is samen met haar teamgenoten in de klasse C-Mix 18 holes landskampioen geworden in Wassenaar.

Survival

Vera Mensink
Vera is 27 jaar uit Eibergen werd 2e bij de Open Nederlandse Kampioenschappen korte survivalrun in Gennip.
In het algemeen klassement Nederland stond ze bij de dames ruim op een eerste plaats met een voorsprong van ca. 16 minuten!

Schietsport

Danielle Lutke Willink, Suzanna van der Burgh en Sharon Dekker (SSV de Berkelschutters)

Het dameskorps van SSV de Berkelschutters behaalde de nationale titel op het NK luchtdrukwapens.

Judo

Naomi Overkamp
Naomi behaald goud tijdens de Judo Open in Copenhagen (jonger dan 18 jaar) en Brons tijdens Judo Open (18+)
Verder behaalde zij nog tal van prijzen in 2018 waaronder:
Brons op het internationaal Residentie Judo toernooi in Den Haag.

Agility hond

Dewi Besselink, 14 jaar (HSV runners)
Dewi behaalde een derde prijs op de Nederlandse kampioenschappen Agility (hond) in Udenhout.

Trampoline springen

Marlein Kapers, Lotte te Vrught, Nila Meulman, Lonneke Heijink, Manon Kapers, Larissa Buitenhuis, Alysia Buitenhuis, Wout Krabbenborg, Kees Huisman, Mady Brundel, Linn te Veldhuis, Tara Buitenhuis, Renske Groen, Pien Meulenveld, (RGV Ruurlo)

Team RGV 3-3 behaalde brons op NK voor clubteams (3e divisie)
Synchroon:
Marlein en Manon, 3e plaats (C junior/senior Dames)
Larissa en Alysia, 1e plaats (E pupil gemengd)
Wout en Kees, 1e plaats (C junior/senior Heren)
Mady en Linn, 2e plaats (C pupil/jeugd meisjes)
Tara en Renske, 2e plaats (B pupil/jeugd meisjes)

Individueel:
Pien, 3e prijs (B Senior Dames)
Wout, 1e prijs (C junior/senior Heren)
Linn, 1e prijs (C pupil/meisjes)

Touwtrekken

TTV De Heure
Nederlandse Kampioenschappen Indoor 3 februari 2018, Ommen
2e en 3e plaats Jeugdklasse 450kg
Nederlandse Kampioenschappen outdoor, 15/16 juni 2018, Monnickendam

1e plaats Heren 720kg klasse
1e plaats Heren 680kg klasse
1e plaats Heren 540kg. klasse
1e plaats Mix 600kg. klasse
2e plaats Jeugd 560kg. klasse
2e plaats Dames 420kg. klasse

Wereldkampioenschappen Open Clubteams, september 2018, Kaapstad
1e plaats Heren 720kg klasse
2e plaats Mix 580kg. klasse

Wereldkampioenschappen Nationale teams, september 2018, Kaapstad
1e plaats Heren 720kg klasse
2e plaats Heren 680kg. klasse
3e plaats Mix 580kg. klasse
3e plaats Jeugd 560kg. klasse (enkele leden van Heure)

Touwtrekken

TTV Eibergen
De dames 420 kg behaalden voor het eerst goud op het NK
Een zilveren medaille in de mix
De heren 680 kg namen het brons mee naar huis

WK clubteams:
In de mix een zilveren medaille
Gerben Jansen en Ruud Geerdes pakten als gastspelers bij Koapmansboys het brons in de 720 kg.

WK landenteams:
Ruud Geerdes en Gerben Jansen zilver met de 680 kg ploeg
Ruud Geerdes goud met de 720 kg ploeg
Rudie Lammers haalde brons met 560 kg ploeg