Ervaar vrijwilligerswerk tijdens NL Doet op 13 en 14 maart
Elk jaar organiseert het Oranjefonds de grootste vrijwilligersactie van Nederland: NL Doet. Tijdens NL Doet op 13 en 14 maart staat vrijwilligerswerk in de spotlights en nodigen ze iedereen uit om een dagje aan de slag te gaan als vrijwilliger. Maak ook het verschil!
Vrijwilligers zijn onmisbaar in onze samenleving. Zo maken ze het voor anderen mogelijk om te genieten van sport, cultuur en natuur. Of wat dacht je van een luisterend oor of helpende hand voor wie het nodig heeft?
Zelf ervaren hoe leuk vrijwilligerswerk is?
Kom dan naar één van de vele activiteiten die in Berkelland georganiseerd worden. Help mee om het schoolplein van de Sint Jorisschool in Borculo te verduurzamen, kom naar de klusdag op het bollenland en bij de bouwschuur van corsogroep Losse Flodders of steek de handen uit de mouwen bij het Vrijheidsbos in Geesteren.
Benieuwd naar de activiteiten?
Kijk dan op interactieve kaart van NL Doet, hier vindt u alle activiteiten in Berkelland. Geen tijd op 13 of 14 maart? Dan zijn er nog volop andere mogelijkheden om vrijwilligerswerk te doen. Op de site van Berkelland Actief vindt u actuele vrijwilligersvacatures en burenhulpvragen in onze gemeente.