Translate

Use Google to translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Terug naar het overzicht

Mantelzorger, dit is voor u! Dag van de Mantelzorg 2026 

Op 10 november is weer de jaarlijkse Dag van de Mantelzorg. Een dag om iedereen die zorgt voor een naaste in het zonnetje te zetten. Dit jaar hebben we verschillende activiteiten voor mantelzorgers van alle leeftijden in Berkelland.  

9 november 19.30 – 21.30 uur (inloop vanaf 19.00 uur)  
Bloementaart maken bij De Scholte in Geesteren met bloemen in kleur(en) naar eigen keuze. 

10 november 16.00 – 19.00 uur  
Gezellig uitje naar Hof van Eckberge  
16.00 uur: ontvangst, welkom en uitleg van de activiteiten 
16.30 uur: Diverse activiteiten: 

  • Rondleiding met de dierverzorger in Novo Mundo 
  • Bowlen 
  • Adventure Golf  

18.00 uur: Klein buffet 
19.00 uur: Afsluiting 

11 november 19.30 – 21.30 uur  
Fotograferen en filmen met uw smartphone door Jorn Snelting (filmmaker en docent) bij De Tapperij in Ruurlo 

12 november 15.00 – 17.00 uur  
Kennismaken met Tai Chi en Qigong bij Chi Center in Neede 

Meld u uiterlijk 29 oktober aan 

U kunt zich aanmelden voor maximaal 2 activiteiten door uiterlijk 29 oktober te mailen naar welzijn@voormekaar.net of telefonisch bij Wim Staargaard 06-4716 0107 of Yorick Lindeman 06-8688 9285.  

Let op: Het aantal plekken voor de verschillende activiteiten is beperkt. Geef daarom een eerste en tweede voorkeur door. Meldt u zich aan voor het uitje bij Hof van Eckberge, geef dan ook eventuele dieetwensen door. 

Na de sluitingstermijn ontvangt u bericht over de activiteiten waaraan u kunt deelnemen.