Werkzaamheden N825 Nettelhorsterweg zijn gestart
De aannemer van de provincie Gelderland is begonnen met de werkzaamheden aan de N825 Nettelhorsterweg. Dit is de provinciale weg tussen Borculo en Lochem. De weg is dicht voor doorgaand verkeer tot vrijdag 5 december 2025.
De weg wordt op verschillende plaatsen aangepast. Dit is om het verkeer veiliger te maken. Er komen speciale plekken waar landbouwvoertuigen kunnen stoppen. Ook wordt het asfalt vernieuwd. Voor dit werk moeten kabels en leidingen worden verplaatst.
Omleidingsroutes
Auto’s en andere voertuigen kunnen niet over de N825 rijden. Er zijn omleidingsroutes:
- Vanuit Borculo via de Hekweg en Borculoseweg naar Neede. Dan via de N824 en N740 naar Hengevelde. Vanuit Hengevelde via de N347 Haaksbergseweg naar Goor.
- Verkeer naar Lochem rijdt via de N346.
- Fietsers worden ook omgeleid.
Kaart en planning
Hieronder ziet u de kaart met de omleidingsroutes en wanneer op welke plek wordt gewerkt.

Samen zorgen voor veilig verkeer
Bij het werken aan de weg doet de provincie er alles aan om overlast zo min mogelijk te laten zijn. Maar hinder is niet te vermijden. De weg is zo kort mogelijk afgesloten. Voor de veiligheid van weggebruikers en minder overlast voor omwonenden is het belangrijk dat u zich aan de omleidingsroutes en verkeersregels houdt. Zo zorgen we samen voor veilig verkeer en een fijne leefomgeving.
Meer informatie
Via de Bouwapp ‘N825 Nettelhorsterweg’ kunt u de werkzaamheden volgen. Of kijk op de website www.gelderland.nl/wegwerkzaamheden/n825-lochem-borculo.